RONIX II Sp. z o.o. Działamy na terenie śląska oraz jego okolic

Ronix Moskitiery Okienne

Doskonałe zabezpieczenie domów, mieszkań oraz pomieszczeń biurowych przed niepożądanymi insektami. Ramka moskitiery wykonana jest z trwałego aluminium, która Dzięki bogatej kolorystyce idealnie harmonizuje z ramą okna. Siatka wykonana jest włókna szklanego powlekanego PCV w kolorze szarym lub czarnym. Całość jest odporna na działanie warunków atmosferycznych.

Ramkowe

Moskitiery

Moskitiera ramkowa stała montowana wykonana jest z mocnych ekstrudowanych profili aluminiowych dostępnych w różnych wersjach kolorystycznych. Rama moskitiery jest łączona za pomocą skręcanych aluminiowych narożników wewnętrznych lub narożników zewnętrznych z tworzywa PVC. Dzięki zaczepom o różnych wielkościach, moskitierę można zamontować na większości profili okiennych.

Drzwiowe

System moskitiery ramkowej otwieranej, to doskonałe zabezpieczenie drzwi wejściowych lub balkonowych. Rama moskitiery łączona za pomocą narożników wewnętrznych aluminiowych montowana jest po zewnętrznej stronie ramy drzwiowej/okiennej bezpośrednio do ramy drzwiowej lub ościeży za pomocą zawiasów z samodomykaczem. Prosta konstrukcja pozwala regulować napięcie sprężyny za pomocą klucza imbusowego. Zastosowane dodatkowe wzmocnienie umożliwia wykonanie ramy o większych gabarytach. Moskitiera drzwiowa jest zaopatrzona w uszczelkę szczotkową umieszczoną na obwodzie ramki.

Przesuwne

System moskitiery ramkowej przesuwnej chroni wnętrze pomieszczeń przed insektami i ma zastosowanie w dużych przeszklonych wnękach balkonów, tarasów oraz ogrodów zimowych. Skrzydło moskitiery przesuwa się pomiędzy górną,a dolną szyna jezdną. Profile ramy oraz szyn jezdnych wykonane są z mocnego ekstrudowanego kształtownika aluminiowego o nowoczesnym kształcie, pokrytego powłoką charakteryzującą się podwyższoną odpornością na ścieranie i działanie czynników atmosferycznych. Moskitiera montowana jest bezpośrednio do ramy drzwiowej lub ościeży. Szeroki wybór szyn jezdnych pozwala na montaż moskitiery w różnych wariantach, na wszystkich typach okien i drzwi z gwarancją bezkolizyjnej współpracy z roletami zewnętrznymi. Każde skrzydło moskitiery doszczelnione jest uszczelkami szczotkowymi. W systemie wykorzystano również hamulec spowalniający oraz zderzak.

W celu uzyskania pomocy dotyczączącej pomiaru, wyceny, montażu badź doradztwa, prosimy zadzwonić lub udać się do naszego biura, gdzie można zasięgnąć opinii i rad naszych ekspertów.

Facebook