RONIX II Sp. z o.o. Działamy na terenie śląska oraz jego okolic

Bramy

Bramy Uchylane

Produkowane według indywidualnych potrzeb klienta. Konstrukcja bramy na profilach zamkniętych, w dwóch wersjach tj.: bezszynowej Pozwalającej na wykorzystanie całej przestrzeni garażu, a także umożliwiające montaż bramy w garażach gdzie nie ma możliwości podwieszenia szyn,oraz szynowej z podwieszanymi prowadnicami poziomymi. Poszycie bramy wykonane z blachy trapezowej powlekanej akrylem w 17 kolorach do wyboru oraz powlekanej foliami RENOLIT (NOWOŚĆ!)
Bramy dostępne w wersji nieocieplanej lub ocieplanej (5-cio centymetrowa warstwa styropianu). Dla poprawy Państwa bezpieczeństwa istnieje możliwość zamontowania w bramie zamków z rozpieraczem jedno lub wielopunktowym

Bramy skrzydłowe

Jedno i dwuskrzydłowe drzwi i bramy wykonywane są zgodnie z indywidualnymi potrzebami klientów. Konstrukcję drzwi stanowią stalowe profile zamknięte lub kształtowniki gorącowalcowane. Konstrukcja malowana jest farba chlorokauczukową lub, na życzenie klienta, zabezpieczana antykorozyjnie przez ocynkowanie ogniowe. W celu poprawienia właściwości izolacyjnych drzwi stosuje się wypełnianie powierzchni skrzydeł drzwiowych styropianem, wełną mineralną, lub pianką poliuretanową.

 

Zdjęcia poglądowe