RONIX II Sp. z o.o. Działamy na terenie śląska oraz jego okolic

Bramy Rolowane Przemysłowe POLFENDO

Bramy rolowane przemysłowe:

Bramy i kraty rolowane POLFENDO są niezawodne, bezpieczne i wytrzymałe, przez co znajdują swoje zastosowanie przede wszystkim w  magazynach, halach przemysłowych, sklepach, bankach i wielu innych obiektach, w których potrzebna jest wolna przestrzeń pod sufitem lub gdy nie ma możliwości montażu innego typu bramy.
Bramy rolowane dostępne są w kilku konfiguracjach: całkowicie wykonane z pełnego profilu; z profilem przeszklonym dla lepszego doświetlenia wnętrza; z profilem wentylowanym dla poprawy przepływu powietrza we wnętrzu obiektu oraz
z profilem typu krata, zapewniając pełną widoczność do wnętrza obiektu a jednocześnie zabezpieczając przed aktami wandalizmu, kradzieży.
Pancerz bramy wykonany jest z wysokiej jakości aluminium, pokrytego lakierem proszkowym odpornym na ścieranie.
Z uwagi na technikę rolowania, pozwalającą na oszczędność miejsca, oraz wytrzymały pancerz, przemysłowe bramy i kraty rolowane nadają się zwłaszcza do zamykania wysokich i szerokich otworów hal.
Z uwagi na bezpieczeństwo użytkowania naszych produktów, wszystkie bramy rolowane wyposażone są w hamulec inercyjny.

Bezpieczeństwo i niezawodność:

Bramy i kraty rolowane przemysłowe wyposażone są w zabezpieczenie przed opadnięciem pancerza tzw.hamulec inercyjny. Wszystkie rozwiązania można także rozbudować o dodatkowe zabezpieczenia – fotokomórki, listwę fotooptyczną, dzięki którym brama unosi się automatycznie po wykryciu przeszkody lub lampy sygnalizacyjne, przydatne w dużych obiektach przemysłowych.

System windON:

Bardzo często bramy muszą pracować w naprawdę trudnych wiatrowych warunkach, są narażone na zdecydowane podmuchy oraz przeciągi w halach przemysłowych. Spokojnie! Mamy na to proste i bardzo skuteczne rozwiązanie. System windON został stworzony, aby wszystkie nasze bramy, niezależnie od miejsca montażu i warunków atmosferycznych pracowały sprawnie i nieprzerwanie.

Informacje technicze:

Brama Intense:
Maksymalna szerokość: 640 cm
Maksymalna wysokość dla skrzynki 30: 300 cm
Maksymalna wysokość dla skrzynki 36: 410 cm
Maksymalna wysokość dla skrzynki 40: 510 cm
Maks. wysokość dla konsoli stalowej: 700 cm
Maksymalna powierzchnia: 36 m2
Profilu aluminiowy ocieplany: 77
Wysokość profilu: 77 mm
Grubość profilu: 18 mm
Ciężar pancerza: 5,5 kg/m2

Wymiary:

Krata Easylook 84:

Kratą EASYLOOK 84 możesz zamknąć otwory, które mierzą aż do 710 cm szerokości. Idealnie nadaje się do zabezpieczenia parkingów, garaży podziemnych, oraz dużych witryn w galeriach handlowych. Profile dostępne są w standardzie w dowolnym kolorze z palety RAL bez dodatkowych dopłat. Krata Easylook może zostać wkomponowana w dowolny projekt. Estetyczna, solidna i bezpieczna – to cechy, które najlepiej określają jaka jest krata EASYLOOK.

Informacje technicze:

Maksymalna szerokość – konsola: 710 cm
Maksymalna szerokość – skrzynka: 600 cm
Maksymalna wysokość dla skrzynki 30: 300 cm
Maksymalna wysokość dla skrzynki 36: 410 cm
Maksymalna wysokość dla skrzynki 40: 510 cm
Maks. wysokość dla konsoli stalowej: 700 cm
Maksymalna powierzchnia 40 m2
Wysokość profilu: 84 mm
Grubość profilu: 19 mm
Ciężar pancerza: 9 kg/m2

Wymiary: