RONIX II Sp. z o.o. Działamy na terenie śląska oraz jego okolic

Rolety Wewnętrzne materiałowe

Ronix Rolety Wewnętrzne materiałowe

Rolety materiałowe
Rolety materiałowe
Rolety materiałowe

Rolety materiałowe są jedną z prostszych i ekonomicznych metod zasłonięcia okna. Bardzo szeroka oferta materiałów dostępnych na rynku spowodowała, że rolety oprócz typowej funkcji użytkowej znalazły zastosowanie także do dekoracji okien. Projektanci wnętrz, szczególnie w nowocześnie urządzanych domach i mieszkaniach, coraz częściej do zasłaniania i udekorowania okien zamiast tradycyjnych firan i zasłon
i stosują różne typy rolet. Oprócz zwykłych wolnowiszących rolet materiałowych stosują rolety w kasetach, a także ostatnio modne rolety rzymskie.

 

Rodzaje

W kasetkach

Moskitiery

Do zalet tego typu rolet można zaliczyć to iż roleta stanowi integralną część okna. Kasetka pozwala na utrzymanie tkaniny w czystości, natomiast jej niewielkie rozmiary umożliwiają szerokie otwarcie okna. Dzięki zastosowaniu prowadnic rolety idealnie przylegają do okna nawet w przypadku jego uchylenia.

Wolno wiszące

Rolety materiałowe

Rolety te charakteryzują się funkcjonalnością i niezawodnością. Zastosowanie mechanizmu łańcuszkowego gwarantuje trwałość
i wygodę w obsłudze. Zaletą tego rozwiązania są uniwersalne uchwyty pozwalające zamontować roletę do ściany, sufitu bądź też do wnęki okiennej.

Dachowe

rolata_dachowa_0

Roleta dachowa to nie tylko element upiększający wnętrze, ale przede wszystkim ochrona przed oślepiającym słońcem i sposób na odrobinę prywatności. Doskonała zarówno do sypialni, pokoju dziennego jak
i wytwornego salonu. Kaseta oraz prowadnice wykonane z aluminium całkowicie eliminują dostęp światła do pomieszczenia. Zastosowany mechanizm „multistop” pozwala na rozwinięcie rolety i zasłonięcie okna do dowolnie wybranego położenia. Wyjątkowo szeroka gama materiałów pozwala na idealne dopasowanie rolety do wystroju wnętrza. Dostępne są 3 podstawowe kolory obudowy – srebrny, biały i brązowy – oraz kolor drewnopodobny jasna i ciemna sosna.

Roleta Dzień-Noc

Rolety materiałowe

Roleta „dzień-noc” – łączy w sobie cechy rolety materiałowej
i tradycyjnej żaluzji. Dzięki zamontowaniu dwóch warstw materiału w sposób przesuwny, pozwala na płynną regulację promieni słonecznych przenikających do pomieszczenia. Montowana do okna, na ścianę lub do sufitu.

Żaluzje pionowe

Rolety materiałowe

Żaluzje to klasyczna stosowana forma osłony przed słońcem. Żaluzje poziome mogą być wykorzystane do wszelkiego rodzaju okien, drzwi balkonowych, tarasowych, szklonych ścian działowych itp. Szeroki wybór kolorów pozwala dopasować je do każdego wnętrza.

W razie problemów z montażem zapraszamy do odwiedzenia kanału  Producenta naszych rolet i żaluzji FILL.