RONIX II Sp. z o.o. Działamy na terenie śląska oraz jego okolic

Moskitiery okienne

Moskitiery Okienne

Moskitiery okienne stałe

MoskitierySystem moskitiery ramkowej stałej stanowi doskonałe zabezpieczenie pomieszczeń przed insektami. Rama moskitiery może być łączona za pomocą aluminiowych narożników wewnętrznych lub narożników wykonanych
z tworzywa PCV.

Moskitiery ramkowe stałe można zamontować na większości dostępnych na rynku profili okiennych. Do montażu oferowane są zaczepy w pięciu wielkościach od 3 do 15 mm wysokości.

Profil ramy wykonany jest z mocnego ekstrudowanego kształtownika aluminiowego o nowoczesnym kształcie, pokrytego lakierem proszkowym.

MoskitieryMoskitiery​​

MoskitieryZalety moskitier ramkowych :

 • Doskonałe zabezpieczenie pomieszczeń przed insektami,

 • Bezinwazyjny montaż na profilu okiennym.​​

Budowa moskitiery ramkowej stałej z narożnikiem zewnętrznym :

 1. Narożnik zewnętrzny PCV,

 2. Siatka moskitiery ramkowej,

 3. Profil główny,

 4. Uszczelka moskitiery,

 5. Zaczep moskitiery,

 6. Profil łączący / wzmacniający,

 7. Trzpień profilu łączącego / wzmacniającego,

 8. Uchwyt montażowy.

Moskitiery otwierane drzwiowe

MoskitierySystem moskitiery drzwiowej otwieranej doskonale zabezpiecza wnętrze pomieszczeń przed insektami. Rama moskitiery może być łączona za pomocą aluminiowych narożników wewnętrznych, zaciskanych lub skręcanych przy pomocy wkrętów dociskowych.

Dodatkowe wzmocnienie, montowane poprzez połączenie zatrzaskowe, umożliwia wykonanie skrzydła o większych gabarytach.

Profil ramy wykonany jest z mocnego ekstrudowanego kształtownika aluminiowego o nowoczesnym zaokrąglonym kształcie, który doskonale komponuje się z obecnie stosowanymi ramami drzwiowymi.

MoskitieryMoskitieryMoskitiery​​

MoskitieryZalety moskitier ramkowych :

 • Doskonałe zabezpieczenie pomieszczeń przed insektami,

 • Możliwy montaż bezpośrednio do ramy drzwi lub we wnęce.

Budowa moskitiery otwieranej drzwiowej :

 1. Narożnik wewnętrzny aluminiowy,

 2. Siatka moskitiery drzwiowej,

 3. Profil główny wraz z uszczelkami,

 4. Profil łączący / wzmacniający wraz z uszczelkami,

 5. Zawias moskitiery ze sprężyną,

 6. Płyta wypełniająca,

 7. Uchwyt do otwierania,

 8. Magnes do zatrzaskiwania i pełnego zamknięcia drzwi mosktiery.​​

Moskitiery Przesuwne

MoskitierySystem moskitiery ramkowej przesuwnej chroni wnętrze pomieszczeń przed insektami i ma zastosowanie w dużych przeszklonych wnękach balkonów, tarasów oraz ogrodów zimowych. Skrzydło moskitiery przesuwa się pomiędzy górną,a dolną szyna jezdną. Profile ramy oraz szyn jezdnych wykonane są z mocnego ekstrudowanego kształtownika aluminiowego o nowoczesnym kształcie, pokrytego powłoką charakteryzującą się podwyższoną odpornością na ścieranie i działanie czynników atmosferycznych. Moskitiera montowana jest bezpośrednio do ramy drzwiowej lub ościeży. Szeroki wybór szyn jezdnych pozwala na montaż moskitiery
w różnych wariantach, na wszystkich typach okien i drzwi z gwarancją bezkolizyjnej współpracy z roletami zewnętrznymi. Każde skrzydło moskitiery doszczelnione jest uszczelkami szczotkowymi. W systemie wykorzystano również hamulec spowalniający oraz zderzak.

Moskitiery Plisowane

System ten doskonale nadaje się do montażu na drzwiach tarasowych oraz we wnękach balkonowych o szerokości nawet do 4 metrów. Specjalna plisowana siatka, która podczas zamykania układa się w harmonijkę i ukryta jest w profilu bocznym, zajmuje niewiele miejsca
w świetle otworu.
Konstrukcja moskitiery wykonana jest z ekstrudowanego aluminium dzięki czemu jest wytrzymała na działanie czynników atmosferycznych, a dodatkowo można ją polakierować na dowolny kolor z palety RAL.
System moskitier plisowanych został zaprojektowany tak, aby bezkolizyjnie współpracował z systemami rolet SLK 45, GK-R, GK-P i UPK 90, przy zastosowaniu prowadnicy PPMO 53.

Montaż

Filmy pokazujące montaż wyżej wymienionych moskitier.
Moskitiery Stałe
Moskitiery Drzwiowe
Moskitiery Przesuwane