RONIX II Sp. z o.o. Działamy na terenie śląska oraz jego okolic

Okna redTech i redArte

Okna redTech i redArte

EcoEco

Ciepłe okna standardowe redTech i redArte, wykonane z najwyższej klasy PCV, spełniają oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów. Nasze standardowe okna do domu spełniają najwyższe standardy użytkowania i funkcjonalności. Są to ciepłe okna plastikowe, wykonane zgodnie z obowiązującą normą. Trwałe i łatwe w codziennej pielęgnacji wpisują się w najbardziej poszukiwaną stolarkę okienną pcv jako okna Standard do domu.

Ciepłe, ciche, funkcjonalne, do domu

Okna PCV standardowe redTech i redArte, wyjątkowo odporne na działanie czynników atmosferycznych, optymalizują zużycie energii cieplej. Systemy, które zostały wykorzystane do ich produkcji, zapobiegają między innymi powstawaniu mostków cieplnych. Sama szyba jest idealnie zespolona, co sprawia, że okna te standardowe okna plastikowe są w dużej mierze energooszczędne.

Skrzydła rozwierno-uchylne okien standardowych redTech i redArte zapewniają odpowiednią mikrowentylację i chłodzenie profilu, a stalowe okucia wzmacniają okna plastikowe i pełnią funkcję antywyważeniową. Okna redTech i redArte powinny być przewidziane w standardzie każdego domu, w którym dla mieszkańców liczy się oszczędność, solidność wykonania i komfort użytkowania przez lata.

Standardowe okna do domu

Funkcjonalne i stylowe ciepłe okna standardowe PCV z linii red

  • 5-komorowe profile ram i skrzydeł
  • Głębokość zabudowy 73 mm
  • Pakiet 2-szybowy 1-komorowy o Ug = 1,1 W/m2K*
  • 2 uszczelki dwukomorowe, termozgrzewalne, elastyczne w narożach
  • Współczynnik przenikania ciepła okna Uw = 1,4 W/m2K**
  • Okucia Roto NX

Klamki standardowych okien redTech I redArte