RONIX II Sp. z o.o. Działamy na terenie śląska oraz jego okolic

Bramy Garażowe Rolowane POLFENDO

Bramy Garażowe Rolowane

Bramy garażowe rolowane POLFENDO

to ciekawe rozwiązanie dla wszystkich tych, którzy cenią sobie wygodę i nowoczesny design. Są w całości wykonane z aluminium dzięki czemu są lekkie, a zarazem wytrzymałe. Brama wykonana z aluminium nie tylko będzie lepiej wyglądać, ale również posłuży nam dłużej. Każda brama wyposażona jest w napęd, otwieranie za pomocą pilota, oraz posiada możliwość awaryjnego otwierania w przypadku braku prądu.
Ze względu na swoją budowę, bramy rolowane doskonale sprawdzają się w miejscach, w których potrzebna jest wolna przestrzeń pod sufitem.

Bramy Garażowe Rolowane

Kolejną zaletą bram rolowanych jest możliwość montażu na zewnątrz budynku. Dzięki takiemu rozwiązaniu powiększamy przestrzeń nie tylko pod sufitem, ale również zyskujemy kilkanaście centymetrów dodatkowej długości garażu.

Bramy Garażowe Rolowane

brama rolowana – montaż na mur od wewnątrz

Bramy Garażowe Rolowane

 brama rolowana – montaż na mur od zewnątrz

Dostępna kolorystyka:

Proponujemy 20 wariantów kolorystycznych, spośród których pomożemy wybrać ten, który idealnie będzie współgrał z kolorem dachówek, elewacji, lub płotu. Wiemy, jak ważne jest, aby każdy element wyglądu Twojego domu ze sobą współgrał, więc jeśli nie znajdziesz idealnego koloru w palecie podstawowej, to możesz określić go wspólnie z nami korzystając z palety RAL.

Bramy Garażowe Rolowane

Centralka i pilot w standardzie:

W bramie GUARD zamontowany jest napęd elektryczny, który pozwala na zdalne sterowanie bramą za pomocą pilota – z odległości nawet do 200 metrów! Jesteśmy pewni, że docenisz to zwłaszcza podczas ulewy czy siarczystego mrozu.Bramy Garażowe Rolowane

System safeON

Bramy Garażowe RolowaneRolowane bramy Polfendo wyposażone są w autorski system flokowania technicznego wszystkich elementów mających styczność z płaszczem bramy. To rozwiązanie sprawia, że Twoja brama przez wiele lat będzie wyglądała jak nowa. Wysoka jakość aluminium i powłok lakierniczych w połączeniu z systemem safeON – tego oczekujesz od rolowanej bramy PREMIUM

Informacje techniczne:
Bramy Garażowe Rolowane

Maksymalna szerokość: 450cm
Maksymalna wysokość dla skrzynki 25: 200cm
Maksymalna wysokość dla skrzynki 30: 300cm
Maksymalna wysokość dla skrzynki 36: 350cm
Maksymalna powierzchnia: 16,2m2
Prowadnice aluminiowe: 9cm
Profilu aluminiowy ocieplany: 77
Wysokość profilu: 77cm
Grubość profilu: 18mm
Ciężar pancerza: 5,5kg/m2

 

Wymiary:
Bramy Garażowe Rolowane

Uproszczona Budowa Bramy Garażowej Rolowanej:

  1. Pokrywa rewizyjna,Bramy Garażowe Rolowane

  2. Pokrywa górna,

  3. Wał nawojowy z osprzętem,

  4. Pokrywa boczna z rolką,

  5. Profil aluminiowy pełny ocieplony,

  6. Profil aluminiowy przeszklony,

  7. Listwa dolna,

  8. Prowadnica aluminiowa.