RONIX II Sp. z o.o. Działamy na terenie śląska oraz jego okolic

Ogrodzenia nowoczesne

Ogrodzenia nowoczesne

Produkty dla osób ceniących dopracowany design i niezawodną jakość. Do wyboru ogrodzenia metalowe z poziomych profili stalowych lub wypełniane kamieniem ogrodzenia gabionowe. Oba rodzaje można łączyć z różnymi słupkami, bramami oraz furtkami.

Ogrodzenia palisadowe
COMO i OPTIMA

Panele palisadowe tworzą klasyczne horyzontalne ogrodzenie. Ogrodzenia COMO cechuje elegancki i prosty wygląd oraz możliwość wyboru odstępu pomiędzy profilami poziomymi. Dostępne również w wersji OPTIMA z możliwością dowolnej zmiany układu profili.

como-1
como-5

Ogrodzenia żaluzjowe
VERO

Panele żaluzjowe tworzą nowoczesne, oryginalne ogrodzenie posesji. Ogrodzenia VERO cechuje skośny układ profii poziomych oraz możliwość wyboru odstępu pomiędzy nimi. Dostępne jest również ogrodzenie nieprzezierne, chroniące prywatność domowników.


Ogrodzenia gabinowe LUCCA

Ogrodzenia z gabionów naszej produkcji to znakomite rozwiązanie dla osób poszukujących ogrodzenia posesji wypełnionego kamieniem. Panele LUCCA są o wiele lżejsze i cieńsze od tradycyjnych koszy gabionowych, a co za tym idzie są również tańsze w zakupie i montażu.

Furtki i bramy dwuskrzydłowe
COMO / VERO

Oferowane przez nas bramy skrzydłowe oraz furtki są w kilku wariantach różniących się nie tylko walorami estetycznymi ale też funkcjonalnością. Mamy do wyboru dwa warianty wypełnień mianowicie palisadowe (COMO) oraz żaluzjowe (VERO). Montaż naszych bram i furtek odbywa się na słupach systemowych stalowych lub betonowanych przy zastosowaniu odpowiednich płytek montażowych.

image description
bramy_furtki-16

Bramy przesuwne
COMO / VERO

Zadbaj o swoje bezpieczeństwo z nowoczesnymi bramami przesuwnymi. Bramy samonośne dostępne są w dwóch wariantach: palisadowe (COMO) oraz żaluzjowe (VERO), tak samo jak w przypadku paneli ogrodzeniowych mamy możliwość wykonania bramy z różnymi odstępami pomiędzy profilami wypełniania.

brama_przes-1
brama_przes-2

Realizacje