RONIX II Sp. z o.o. Działamy na terenie śląska oraz jego okolic

Okna Dachowe

Okna Dachowe

Okna Dachowe FakroNowoczesne okna dachowe to optymalne rozwiązanie stosowane w budownictwie, ponieważ doświetlają wnętrze, umożliwiają przewietrzenie poddasza oraz zapewniają widok na zewnątrz. Co więcej montaż okien w dachu to rozwiązanie tańsze i mniej pracochłonne niż budowanie lukarn. Okna dachowe zmieniają się. Obecnie produkowane okna dachowe to produkty najwyższej jakości, które charakteryzują się wysoką trwałością, dużą energooszczędnością, bezpieczeństwem i wygodną obsługą.

Coraz częściej standardowe okna obrotowe wypierane są przez inne, nowocześniejsze konstrukcje okien dachowych. Uznanie w oczach klientów zdobywają okna o podwyższonej osi obrotu czy okna uchylno-obrotowe, ponieważ zapewniają zdecydowanie wyższą funkcjonalność.

Wybierając okna dachowe musimy wziąć pod uwagę funkcjonalność, energooszczędność oraz bezpieczeństwo użytkowe i antywłamaniowe.Te aspekty chociaż nieuświadamiane są bardzo ważne dla mieszkańców. Każdy chce czuć się bezpiecznie i komfortowo we własnym domu. Nowoczesne okna dachowe Fakro zapewniają ten spokój.
Opis charakterystycznych cech profili okiennych można znaleźć poniżej a ceny wszystkich wymienionych okien okien oraz kołnierzy można znaleźć w cenniku zamieszczonym obok.

Dodatkowo przedstawiamy Folder Akcesoriów do okien dachowych

Uchylno-obrotowe preSelect :

Charakterystyka :

 


 

Obrotowe z szybą dwukomorową :

Charakterystyka :


 

Obrotowe z szybą jednokomorową : FTP FTS

Charakterystyka :


 

Obrotowe o podwyższonej odporności na wilgoć : PTP FTU

Charakterystyka :


 

Okna sterowane elektrycznie Z-Wave : FTP FTU

Charakterystyka :


 

Superenergooszczędne obrotowe : FTT

Charakterystyka :


 

Antywłamaniowe okno obrotowe Secure : FTP

Charakterystyka :


 

O podwyższonej osi obrotu : FYP FDY

Charakterystyka :

 


 

Balkonowe galeria : FGH

Charakterystyka :


 

Okna wyłazowe termoizolacyjne : FW  

Charakterystyka :


 

Do zespoleń nieotwieralne : FXU FXP

Charakterystyka :


 

Nadstawki : FBP FAP

Charakterystyka :


 

Kołnierze uszczelniające


 

Kołnierze do zespoleń okien

System zespoleń to gotowe rozwiąznia kołnierzy do łączenia okien w grupy: poziome, pionowe i blokowe. W systemach zespoleń odległość między oknami w pionie i poziomie wynosi standardowo 10 cm. Modułowy system zespoleń Fakro składa się z siedmiu modułów, dzięki którym możemy zrealizować każde typowe zespolenie.


 

Akcesoria do okien dachowych

Akcesoria zewnętrzne ( markiza i roleta ) skutecznie chronią przed nadmiernym nagrzewaniem poddasza w gorące, letnie dni.

Akcesoria wewnętrzne dekorują wnętrze. Bogaty wybór typów i kolorów zapewnia uzyskanie harmonii z wystrojem każdego pomieszczenia i daje możliwość dowolnego kształtowania charakteru poddasza.

Akcesoria umożliwiają regulację ilości i intesywności światła wpadającego do pomieszczenia. Dzięki nim możemy uzyskać zaciemnienie nawet w słoneczny dzień, w chwilach gdy potrzebujemy odpoczynku. Dodatkowo chronią przed szkodliwym oddziaływaniem refleksów np. podczas pracy na komputerze.

Dokładnie dopasowanie akcesoriów do okien dachowych Fakro zapewnia ich szybki i łatwy montaż. Oryginalne akcesoria Fakro charakteryzują się wysoką jakością, nowatorskimi rozwiązaniami i estetycznym wyglądem.


 

Sterowanie elektryczne Z-WAVE

Z-WAVE to bezprzewodowy protokół radiowy stosowany do komunikacji domowych urządzeń elektrycznych. Do sieci można podłączyć wszystkie urządzenia elektryczne, które posiadają moduł systemu Z-WAVE. Okna Z-WAVE, standardowe okna wyposażone w siłowniki z modułem Z-WAVE, rolety zewnętrzne ARZ Z-WAVE oraz akcesoria wewnętrzne AJP Z-WAVE, ARF Z-WAVE i ARP Z-WAVE.

Dodatkowo do okien można podłączyć czujniki deszczu oraz wiatru, a także zintegrować je z innymi domowymi urządzeniami elektrycznymi.

Umożliwia stworzenie bezprzewodowej sieci i sterowanie produktami z modułem Z-WAVE za pomocą bezprzewodowej klawiatury, pilota, telefonu komórkowego czy internetu.

Instalacja systemu nie wymaga stosowania żadnych centralek czy kabli komunikacyjnych pomiędzy urządzeniami elektrycznymi, co ewidentnie zmniejsza koszty i czas montażu. System Z-WAVE jest prosty w instalacji, łatwy w rozbudowie i zarządzaniu na każdym etapie eksploatacji budynku.