RONIX II Sp. z o.o. Działamy na terenie śląska oraz jego okolic

Rynny Gamrat

Ronix Rynny Gamrat

DSC_8521
DSC_4231
rynny Gamrat

Najważniejszym zadaniem właściwie dobranego sytemu rynnowego jest zapewnienie prawidłowego i całkowitego odbioru wody
z dachu budynku. Aby jednak upewnić się, czy wybrany system rynnowy odprowadzi wodę z dachu o danej powierzchni, warto skorzystać z wiedzy specjalistów z długoletnim doświadczeniem
w sprzedaży rynien. Oferujemy szeroki wachlarz rynien uznanych firm Marley oraz Gamrat.

Gamrat Magnat to systemy rynnowe przeznaczone dla najbardziej wymagających klientów poszukujących oryginalnej kolorystyki i wysokiej jakości produktu. Unikalność systemów tkwi w ich naturze, bowiem Gamrat Magnat powstał w wyniku połączenia tradycyjnego PVC z nowoczesnym tworzywem akrylowym. Paleta kolorów w tej serii jest niewątpliwie jedną z bogatszych dostępnych na obecnym rynku. W kolorach miedzianym i srebrnym zastosowano drobiny miedzi i aluminium, które zapewniają im unikalny efekt „metalic”. Systemy Magnat są wyjątkowo odporne na działanie promieni UV. Dzięki zastosowaniu nowatorskiej technologii użytkownik może mieć pewność, że kolory te nie zmienią się i nie wyblakną przez wiele lat. Fakt ten potwierdzony jest 12-letnią gwarancją producenta na trwałość koloru.

Rynny Gamrat

Rynna dachowa
Złączka rynnowa
Lej spustowy
Narożnik wewnętrzny

Narożnik zewnętrzny
Uchwyt rynnowy
7.-DENKO-RYNNOWE-PRAWE
Denko rynnowe prawe
Denko rynnowe lewe

Denko uniwersalne
Rura spustowa
Złączka rury spustowej
Kolano 67,5º

Kolano dwukielichowe 75º
Obejma rury spustowej
Rewizja
Trójnik 67,5º 

Redukcja rury spustowej
Redukcja odwrotna

Kolorystyka :

W celu uzyskania pomocy dotyczącej pomiaru, wyceny, montażu badź doradztwa, prosimy zadzwonić lub udać się do naszego biura, gdzie można zasięgnąć opinii i rad naszych ekspertów.