RONIX II Sp. z o.o. Działamy na terenie śląska oraz jego okolic

Okna Click ON AD i MD

Okna Click ON AD i MD

Click ON AD i MDClick ON AD i MD

Kolorystyka Okien Click ON AD i MD :

Kolorystyka Podstawowa Okien Click ON AD i MD :

Living

Czekoladowy brąz

Living

Antracyt

Living

Dąb ciemny

Living

Dąb jasny

Living

Letnia daglezja

Living

Mahoń

Living

Złoty dąb

Living

Szary

Living

Orzech

Kolory Rdzeni i Wersje Listew Przyszybowych Okien Click ON AD i MD :

Click ON AD i MD

Wybrane Rozwiązania Okuć Roto .Click ON AD i MD

Na Parterze Bezpieczniej

Okucie ROTO NT już w wersji podstawowej zapewnia wysoki poziom zabezpieczeń antywyważeniowych, efektywnie przeciwdziałających włamaniom. System ten pozwala na indywidualne łączenie w obwodzie okucia dodatkowych mechanicznych i elektronicznych elementów zabezpieczających, czy też klamek zamykanych na klucz – z możliwością uzyskania najwyższego poziomu ochrony przed włamaniem oraz takim zagrożeniami jak pożar, ulatniający się gaz czy wyciek wody.

Click ON AD i MD

BEZPIECZNY POKÓJ DZIECKA – ROZWIĄZANIE „TILT – FIRST”.

Okna otwierają nasz dom na świat – i tym samym są też dla „małych odkrywców”, którzy nie mają świadomości istniejących zagrożeń.

O nieszczęście jednak nie trudno. Niekiedy wystarczy, że maluch zaciekawiony tym, co dzieje się na zewnątrz, wspina się po krzesełku do okna, by je otworzyć. Następstwa takiej zabawy mogą być nader poważne. W trosce
o bezpieczeństwo najmłodszych, z pomocą przychodzi technologia „Tilt – First” – najpierw uchyl, potem otwórz.

Click ON AD i MD

INTELIGENTNY MECHANIZM
ZABEZPIECZAJĄCY.

Blokuje skrzydło w pozycji uchyłu po przekręceniu klamki o 90° (poziomo). Klamka z wkładką cylindryczną nie pozwala na przejście skrzydła
z pozycji uchylenia do otwarcia. Dopiero przekręcenie klucza zwalnia blokadę i umożliwia otwarcie okna.

WIETRZENIE BEZ RYZYKA.

Bez względu na to, czy okno jest zamknięte, czy też uchylone – otworzyć może je tylko posiadacz klucza, którego najlepiej nie udostępniać dzieciom. Każdy może bez klucza uchylić okno, ale nie może go otworzyć. Rozwiązanie to gwarantuje dzieciom bezpieczeństwo, a jednocześnie umożliwia wietrzenie pomieszczenia przy uchylonym oknie. Gdyby w przyszłości zaszła potrzeba zmiany przeznaczenia pokoju, wystarczy tylko usunąć zabezpieczenie z obwodu okucia.

SKRZYDŁO UCHYLONE.

SKRZYDŁO OTWARTE PO PRZEKRĘCENIU KLUCZA.

KOMFORTOWE WYJŚCIE NA BALKON I TARAS.

ZATRZASK MAGNETYCZNY: DOSKONAŁY DO DRZWI BALKONOWYCH.

Click ON AD i MDWystarczy lekki dotknięcie skrzydła drzwi balkonowych do ościeżnicy, żeby domknęły się, przyciągane siłą pola magnetycznego. Magnes trzyma domknięte drzwi na tyle mocno, że nie ma potrzeby ryglowania ich klamką po każdym wyjściu na balkon lub taras. Zalety tego rozwiązania w pełni docenimy zwłaszcza latem, kiedy to na tarasie lub balkonie spędzamy więcej czasu. Nawet silny podmuch wiatru nie zdoła otworzyć tak domkniętych drzwi.

HAMULEC W KLAMCE PRZYTRZYMA OTWARTE OKNO.

Click ON AD i MDDzięki temu komfortowemu elementowi systemu okuć NT, wystarczy przekręcić pionowo w dół klamkę otwartego okna, żeby stabilnie zablokować je
w wybranym położeniu. Proste i skuteczne rozwiązanie, które nie ustąpi nawet pod naporem silniejszego podmuch wiatru.

ELEGANCKI STYL: ROTO NT DESIGNO.

INNOWACYJNY SYSTEM OKUĆ, KTÓRYCH NIE WIDAĆ.

Click ON AD i MDUkryte zawiasy, brak „narzucających” się osłonek – nic nie zakłóca szlachetnego wyglądu okna. Gładkie powierzchnie okien bez wystających elementów i zakamarków to także oszczędność czasu podczas ich mycia. Dzięki zintegrowanemu w zawiasie ogranicznikowi maksymalny kąt otwarcia nie przekracza 100°, co przeciwdziała przypadkowemu uderzaniu skrzydła o obramowanie okna. Jednocześnie otwarte skrzydło umożliwia pełny dostęp do okna i nie przesłania widoku na zewnątrz.

WŁAŚCIWE WIETRZENIE POMIESZCZEŃ.

WIELOSTOPNIOWY UCHYŁ: TYLE POWIETRZA, ILE POTRZEBA.

Click ON AD i MDDzięki temu rozwiązaniu można dość precyzyjnie ustawić wielkość uchyłu skrzydła, a tym samym dostroić do warunków otoczenia strumień napływającego powietrza. Po przekręceniu klamki o 45° można zablokować skrzydło w jednej z wielu pozycji uchylenia. Stabilizator uchyłu aktywuje się automatycznie w chwili uchylenia skrzydła.

ODPOWIEDNIA WENTYLACJA.
WYBRANE NAWIEWNIKI OKIENNE.

 

AERECO EXR HIGRO.
HIGROSTEROWANY NAWIEWNIK HIGRODYNAMIC.

Click ON AD i MDNowy estetyczny nawiewnik EXR posiadający możliwość ręcznego zamknięcia i pełnego jego otwarcia, wspomagając funkcję higrosterowania. Wkład z pianki akustycznej skutecznie tłumi dźwięki nawet o 42 dB (A)
(w zależności od wyposażenia). Dostępny w wielu wersjach przepływu powietrza, tłumienia akustycznego oraz w 4 kolorach standardowych.

AERECO EMM HIGRO.
NAWIEWNIK HIGROSTEROWANY, DWUSTRUMIENIOWY.

Click ON AD i MDNajbardziej popularny ze wszystkich nawiewników higrosterowanych. Dostepny jest w 4 różnych kolorach. Estetyczna obudowa i niezawodność działania sprawiły, że nawiewnik EMM stał się najpopularniejszym produktem AERECO.

 

Wraz z okapem akustycznym zapewnia izolacyjność akustyczną na poziomie 38 dB.

BROOKVENT ISOLA 2.
AKUSTYCZNY NAWIEWNIK CIŚNIENIOWY.

Click ON AD i MDNawiewnik okienny Isola 2 posiada wbudowany dławik, który pod wpływem silnych podmuchów wiatru automatycznie ogranicza napływ powietrza. Funkcja ta ma za zadanie przeciwdziałać nadmiernej wentylacji. Nawiewnik okienny Isola 2 jest nawiewnikiem całkowicie automatycznym, bezobsługowym. Wkład z pianki tłumiącej pozwala na osiągnięcie tłumienia dźwięku aż o 42 dB (przy zastosowaniu okapu CFA i łącznika akustycznego RA). Doskonale sprawdza się w ciśnieniowych systemach wentylacji mechanicznej.

BROOKVENT AQUVENT HY.
AKUSTYCZNY NAWIEWNIK HIGROSTEROWANY.

Click ON AD i MDAkustyczny nawiewnik higrosterowany Aquvent HY automatycznie reguluje przepływ powietrza w zależności od poziomu wilgotności w pomieszczeniu. Dodatkowo użytkownik ma możliwość ręcznego przymknięcia lub otwarcia przepływu powietrza. Aquvent HY jest nawiewnikiem dwusystemowym –
w wersji z czerpnią Press Vent posiada opcję przełączenia pracy z trybu higrosterowanego na ciśnieniowy, automatyczny.